Post new topic   Reply to topic    Friends of Exodus Forum Index -> Přihlášky
View previous topic :: View next topic  
Samel(hunters)
In-Game Lowest Rank
Scout

Scout

Send private message
Reply with quote

re: App: Samel(hunters)

0
The application submitted by Samel(hunters) is as follows:

Quote:
Název vašeho charu ?:
Samell

Class?:
Mage

Kolik vám je let?:
19

Postavu jsem expil(a) já:
Yes

Jakou specializaci (talenty) máte?:
fire

Profese?:
tailoring/enchanting

Škola / práce ?:
poslední ročník na osmiletém gymnáziu

PreQuest na TK?:
Yes

PreQuest na SSC?:
Yes

PreQuest na Hyjal?:
No

PreQuest na BT?:
No

Ventrilo?:
samozřejmostí

Jaký máte equip? (je možné použít link z http://chardev.org/?character ):
10k many, 35,5%crit, 880bonus dmg

Played time vaší main postavy (zadejte ve hře /played ) ?:
14dní 7hodin

Vaše předchozí Guilda?:
Hunters, Triumvirate

Proč opouštíte svojí dosavadní Guildu ? (Odpověď pravdivá je důležitější než hezká):
V Triumvirate se již nechodí raidy jak je před spuštěním wotlk...a je i problém složit hc,jelikož to se lidem moc nechce...a hlavně,když už se složí nějaký raid, tak je to většinou BT, a na to já nemám preQ...a vzhledem k nechození t5dungů+hyjalu moc ani, nemám šanci ho dodělat.

Máte nějaké alty? (Zde stručně vypište):
Samel - 70druid - feral t5/6... moje první 70ka, vlastně main, ale už za něj prakticky nehraju, takže se herním mainem stal mág...ovšem srdcovkou je stále jen druid :)

Vaše zkušenosti s WoW?:
Hrál jsem na mystiqu už před lety-tuším tak 4. TO jsem doexpil druida na 22lvl a myslel jsem si,jak jsem dobrej :D pak přišla pauza...pak jsem hrál na offiku asi půl roku, ješt před TBC...a pak jsem se zase vrátil na mystiq...začal expit druida, zamířil do guildy Hunters, zapadl, po chvíli si stal officirem, po nějaké době guildmasterem...mága jsem si začal expit,protože mě už nebavilo tankování-taky proto jsem si na druidovi začal sbírat feral dps eq...no a pak sjem mága doexpil, a jak došlo ke spojení 3guild, tak jsem zamířil do Triumvirate, abych se dostal víc do raidů...a jaká tam je ted situace,jsem už popsal

Zde můžete napsat ještě něco o sobě:
Jmenuju se Kuba,je mi 19let, studuju osmileté gymnázium, jsem z Prahy. Na Vš chci na marketingovou komunikaci a public relations. zkoušet to taky budu na DAMU-činohru, hraju již 15.rokem divadlo. což je věc,kterou zde chci určitě napsat...vzhledem k mé činnosti v divadlo-hraní, ale zároveň tam také vedu bar, a jsem tam na každé představení,takže nemám tolik času...a na to chci upozornit Happy hraju hodně pro zábavu a to,že si občas můžu zajít nějaký raid je pro mě radost.nejsem hc hráč. taky dost času "zabírá" moje přtelkyně, která má před wow vždy přednost.

Čeho u nás chcete dosáhnout?:
dodělání preQ, progressu.
a hlavně pohodového hraní.
S podzravem, Samell (Kuba )

Andy of End
In-Game Lowest Rank
Stone Guard

Stone Guard

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Samel(hunters) - by Meister :)

0
Je vidět že víš co chceš PRO doufam že u nás budeš spokojen

ammon94
In-Game Rank 9
Grunt

Grunt

Send private message
Reply with quote

re: Re: App: Samel(hunters)

0
Samel(hunters) wrote:
The application submitted by Samel(hunters) is as follows:

Quote:

Proč opouštíte svojí dosavadní Guildu ? (Odpověď pravdivá je důležitější než hezká):
V Triumvirate se již nechodí raidy jak je před spuštěním wotlk...a je i problém složit hc,jelikož to se lidem moc nechce...a hlavně,když už se složí nějaký raid, tak je to většinou BT, a na to já nemám preQ...a vzhledem k nechození t5dungů+hyjalu moc ani, nemám šanci ho dodělat.

co jsem byl ve hře naposle tak to vypadalo stejně, Wotlk je rana pro všechny gildy až na vyjímky... ale jinak PRO
Meister :)
In-Game Rank 9
Champion

Champion

Send private message
Reply with quote

0
100% PRO
Meister :)
In-Game Rank 9
Champion

Champion

Send private message
Reply with quote

0
PRIJAT...o Inv si napis na hrace Zergos, Meister (/Zellvicka), Englor (/Drush) ci Goneril..
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    Friends of Exodus Forum Index -> Přihlášky All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum