Post new topic   Reply to topic    Friends of Exodus Forum Index -> Info z pozadí MystiQ.org
View previous topic :: View next topic  
Vitrsavany
VitrSavany
In-Game Rank 9
Warlord

Warlord
user avatar

Joined: 11 Dec 2008
Posts: 947

Send private message
Reply with quote

re: postupne levelovani

0
-TemP-

S několika přáteli jsme se dnes bavili o tom, že máme dost pochyb o budoucnosti Daemonicy (i když ještě ani nezačala).

Hlavním bodem je oprávněná obava z neznáma; vždyť máme být převedeni na server, o kterém vůbec ale vůbec nic nevíme. Chápeme tajemnost GMs ohledně data spuštění, to nám ani v nejmenším nevadí počkat si nějaký ten týden navíc, ale jak to bude vypadat potom? Je to snad natolik tajné nebo dokonce ještě nevyřešené?

V komunitě (o které tvrdíte, že Vám jde nejvíce) vyvstává mnoho otázek, polopravd a mýtů na které chceme znát odpovědi. Víme, že je se vším spousta práce a nepotřebujeme vědět všechno najednou, ale PR Mystiq.org naprosto nefunguje a tak Vaše práce z velké části přichází na zmar a nedostane se jí uznání. Tento topic má šanci to změnit.

Nejvíce se jedná o tyto otázky:-> Jsme rádi, že server bude uveden Opening Eventem, s tím souvisí: Během eventu bude uměle nastaven max level na 70? Bude event dobrovolný nebo ve stylu faux-pas s Black Templem? Jak dlouho přibližně potrvá?

-> V posledních dnech tu koluje nemilý drb, že bude fungovat jakési postupné levelování? Můžete to potvrdit/vyvrátit a případně vysvětlit o co by mělo jít a co Vás k tomuto kroku vedlo?

-> Jak to bude s otevřením/otevíráním dungeonů a raidů? Na které instance se můžeme těšit od začátku a na které si budeme muset počkat?

-> Vznikne Aukce postav za MM? Taková která by snížila možnost krádeží a poskytla prostředky na provoz serveru; s tím víceméně souvisí i následující bod.

-> Má vzniknout WotLK VIP Shop. Budou v něm i mounti, které se získávají za raidy na nejvyšší obtížnost, mnohadenním kempením a poctivým plněním achievementů?Ze zřejmých důvodů je tento topic založen ve VIP sekci, kde se mu doufáme dostane patřičné důležitosti a nebude ztracen v běžném spamu.


_________________

_____________________Je těžké být debilem, neboť konkurence je příliš velkáHappy
_____________________Vol to, co je správné, ne to, co je snadné!

 
Vitrsavany
VitrSavany
In-Game Rank 9
Warlord

Warlord
user avatar

Joined: 11 Dec 2008
Posts: 947

Send private message
Reply with quote

re: postupne levelovani

0
Black_one
Odoslaný 03 december 2010 - 02:47

Čau, ale my s tím žádná tajemství neděláme, oznámeno to není z prostého důvodu: protože to ani my sami nevíme Happy Je pravdou, že některé věci jsou vám úmyslně skryty, ale není to vůbec nic závažného. Na většinu otázek na foru odpovídáme, je tedy někde topic, ve kterém bychom některé otázky úmyslně ignorovali? Doufám, že ne.

Mějme tedy tyto odpovědi:

1) K eventu se vyjádří Shalladan, jakožto tvůrce eventu, je na něm, co vše vám bude chtít odkrýt.
2) Ano, postupné levelování na Daemonice rozhodně bude fungovat. Co týden = otevření 2 levelů. Důvody jsou celkem jednoduché: nikdo z vás ani z nás si jistě nedělá iluze, že uvedeme svět bez chyb. To je samozřejmě vyloučeno, ačkoli se jich snažíme co nejvíce eliminovat. Předpokládám, že ani nikdo z vás nechce, aby se první 80 objevily po 2 hodinách otevření Nothrendu. Pro nás by to samozřejmě znamenalo velké zásahy jak do levelů hráčů, přes bany apod. Což by vyžadovalo jistě enormní kapacity, nehledě na to, jak by fungovaly achievementy jako první 80 apod.

S postupným levelováním budeme mít nad hrou daleko větší kontrolu a i když se někomu podaří najít závažnou chybu, tak na ní naexpí "jen" 2 levely, my budeme mít týden na to ji dát do pořádku, hráče vyhledat a potrestat. Jak jistě všichni vědí, jsme jen lidi, co mají mnoho svých vlastních problémů, tudíž tu nemůžeme trávit dny v kuse. Tudíž než bychom na chybu přišli, než bychom ji prodiskutovali a opravili, poté všechny hráče, kteří ji zneužili potrestali, máme několik dní uplynutých.

Věřte, že to opravdu není náš výmysl jen tak pro nic za nic, máme pro něj opravdu dobré důvody z nichž hlavní je samozřejmě ten, aby hraní pro vás bylo co nejpříjemnější. Naopak si myslím, že závod o první 80 level bude o mnoho zajímavější, protože bude dostupný i pro hráče, kteří by jinak byli naprosto bez šancí kvůli své například pracovní vytíženosti.

3) Opět by vám řekl Shalladan, ale tuším, že se plánují otevřít téměř všechny normal + heroic dungeony.
4) Ano, aukce je již prodiskutována a bude určitě uvedena, kdy? To záleží jen a jen na Hiddenovi, vrchním programátorovi našeho webu. Co vám jistě mohu prozradit: již na ní pracuje a vypadá velmi parádně Happy
5) VIP shop bude postupně upravován, určitě budou vybrány odpovídající itemy.


_________________

_____________________Je těžké být debilem, neboť konkurence je příliš velkáHappy
_____________________Vol to, co je správné, ne to, co je snadné!

 
Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    Friends of Exodus Forum Index -> Info z pozadí MystiQ.org All times are GMT - 6 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum