Zdar,

nevím jak moc jste tu zatím brouzdali, ale možná jste si všimli odkazu Guild Roster. Ten ukazuje členy naší G, jejich vlastnosti, schopnosti a equip. Jedna z nejlepších schopností je ukázat kdo co umí vytvořit - například pokud dáte search in craftable items, lze najít všechny epické  cloaks/helmy, které v naší guildě umí někdo vytvořit a ukáže, kdo je umí. Nebo kdo umí vytvořit jaké zbraně, enchantmenty atd... Dále to umí ukázat kdo má kde nastavené talenty, což se hodí při organizaci raidů.

1) stáhnout a nainstalovat addon GuildLaunch Profiler

2) spustit s addonem hru, projet okna s profesema, otevřít svou banku a bágly a zase hru vypnout. Jo, pokud jste hunteři a má to zobrazit vaše pety, mrkněte se i do stable :)

 

3) Otevřete si ve hře Character profile (klavesa C) a vlevo nahoře klikněte na "Save"

(pokud se vám to tlačítko po rozbalení addonu do wow/interface/addons/ a spuštění hry nespustí, je potřeba zaškrtnout na stránce s výběrem postavy v sekci addons položku "Load out of date addons" Je totiž potřeba aby byly spuštěné všechny tři komponenty addonu.)

 

4) dejte "Browse/Procházet" a naimportujte soubor GuildLaunchProfiler.lua z lokace

"World of Warcraft\WTF\Account\JMENOVASEHOUCTU\Insomnia\JMENOVASIPOSTAVY\GuildLaunchProfiler.lua"

 

5) občas to zopakujte aby informace byly aktuální ;)

 

PS: pokud by s tím měl někdo jakýkoliv problém, dejte vědět :)

PS2: Mám pocit, že některé addony způsobují, že Profiler vytvoří ten .lua soubor nesprávně - pokud máte problém, zkuste vymazat soubor "World of Warcraft\WTF\Account\JMENOVASEHOUCTU\Insomnia\JMENOVASIPOSTAVY\GuildLaunchProfiler.lua" a vytvořit ho znovu se všemi addony vypnutými, krom GuildLaunch profileru...